آشنایی با Livewire

توسط: انتشار: دسته بندی: برنامه نویسی وب خواندن در ۲ دقیقه

ساخت برنامه های وب مدرن کار بسیار سختی است. چرا که در اینگونه سایتها نیاز است از ابزارهای مختلف Back-End و Front-End استفاده شود تا سایت و صفحات پویاتری در اختیار بازدید کنندگان قرار دهیم. بعنوان مثال در سمت Front-End ابزارهایی مثل Vuejs و React بسیار قدرتمند هستند اماپیچیدگی که در روند کار یک برنامه نویس ایجاد می کنند بسیار خسته کننده است. خصوصاٌ توسعه دهندگان لاراولی که علاوه بر توسعه Back-End بایستی خود را با قسمتهای مختلف Front-End نیز درگیر کنند.

Livewire یک پکیج بسیار قدرتمند برای لاراول هستش که به شما این امکان رو میدهد بدون درگیر شدن با جاوااسکریپت صفحات پویاتری را پیاده سازی کنید.

Livewire یک فریمورک فول استک (full-stack) برای لاراول می باشد که امکانات بسیاری را به شما می دهد تا بتوانید یک اپلیکشن بسیار مدرن را ایجاد کنید و همچنین شما می توانید برای پیاده سازی هر قسمت Front-End و Back-End برنامه خود از این فریمورک عالی و جذاب استفاده کنید.

بزرگترین ویژگی که در اخیار شما قرار میدهد این است که تمرکز یک توسعه دهنده لاراول معطوف به بخش Back-End می شود و مباحث Front-End به حداقل میرسد که در نهایت باعث افزایش سرعت توسعه میشود.

 

class Counter extends Component
{
  public $count = 0;

  public function increment()
  {
    $this->count++;
  }

  public function render()
  {
    return view('livewire.counter');
  }
}

 

<head>

  @livewireStyles

</head>
<body>

  <livewire:counter />

  @livewireScripts

</body>
</html>

 

<div style="text-align: center">
  <button wire:click="increment">+</button>
  <h1>{{ $count }}</h1>
</div>

 

سایت Livewire

مقالات پیشنهادی
برنامه نویسی وب

فورس کردن تمام url ها بر روی https در لاراول

برای انتقال تمام درخواستها به https کافیست&nbsp;فایل&nbsp;htaccess. خود را ویرایش&nbsp;کنید.&nbsp;این فایل در&nbsp;مسیر Public قرار دارد که معمولاً کل محتوای آنر هنگام انتقال به هاست&nbsp;درون مسیری ب...

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

هیچ دیدگاهی تا به این لحظه برای این موضوع ثبت نشده است